PopMonument Bergen op Zoom komt voor de 11e keer terug naar de mooiste monumenten van de stad. En jij kan daar bij zijn! De populaire artiesten Meau, Johan en J. Bernardt zullen als headliners optreden. De kaartverkoop is gestart!

Op 13 september kan je een mooie avond verwachten. Voor slechts 39 euro bezoek je alle monumenten en artiesten die meedoen. Van grote landelijke namen tot local heroes, iedereen is erbij. Laat je daarom verrassen van de locaties, de muziek en de sfeer. Geniet samen met vrienden en familie van het beste wat Bergen op Zoom en PopMonument te brengen heeft.

De eerste namen zijn bekend

  • Meau – Won in 2023 een Edison voor haar debuutalbum met o.a. de hit ‘Dat heb jij gedaan’.
  • Johan – Al meer dan 25 jaar één van de toonaangevende powerpopbands van Nederland.
  • J. Bernardt – Soloproject van Balthazar’s Jinte Deprez. Maakte indruk tijdens PopMonument 2017.
  • Borokov Borokov – Dansbaar én vreemd; muziek die je niet meteen doorhebt.
  • Collignon – Een muzikale roadtrip met opzwepende en frisse live-energie.
  • I Am Oak – Intieme folk met dromerige melodieën en poëtische teksten.
  • puntjudith – Donkere, dansbare elektronica vol emotie en rauwe energie.
  • RONKER – Grungy beukrock, alsof Nirvana door Sepultura wordt gespeeld.
  • Grote Geelstaart – Noise-rock die overgaat in verknipte discobeats en robotstemmen.
  • Ara – Melancholische singer-songwriter met Armeense roots.
  • Green Crow Collective – West-Europese rock meets Oosterse invloeden.

De laatste paar namen worden binnenkort bekendgemaakt, evenals het kunstprogramma. Want ook dit jaar is er meer te beleven dan alleen muziek—wat precies, blijft nog even een verrassing.

Kaartverkoop is gestart
De volgende tickets zijn beschikbaar:

  • Regulier – 39 euro
  • Jongeren-ticket (tot 27 jaar) – 34 euro
  • Vriendenloterij-ticket 50% korting op reguliere ticket. Alleen verkrijgbaar via de website van Theater De Maagd

Zo was het vorig jaar!

PopMonument wordt mede mogelijk gemaakt door: gemeente Bergen op Zoom, Poppodium Gebouw-T, Theater De Maagd, Markiezenhof, Open Monumentendag, Stadsgidsen Bergen op Zoom, Provincie Noord-Brabant, Music Hub Brabant, Lyfter, Hotel Zeezicht en alle deelnemende locaties, artiesten en organisaties.

PopMonument Bergen op Zoom
Van 13 september 2025 - 19:00
Tot 14 september 2025 - 2:00
Tickets
Festivalticket € 39.00
Jongerenticket (t/m 26 jaar) € 34.00
Vriendenloterij-ticket (via De Maagd) € 19.50
Prijzen zijn inclusief servicekosten
Koop tickets

Programma